Oczy są naszą wizytówką. To właśnie od nich w dużej mierze zależy, jak zostaniemy odebrani, jakie zrobimy pierwsze wrażenie. Nie dziwi więc fakt, że przywiązuje się coraz większą wagę do pielęgnacji tej okolicy. Zabiegi pod oczy stają się coraz popularniejsze i powszechniejsze. Coraz większa liczba gabinetów medycyny estetycznej poszerza swoją gamę metod w tym zakresie.


Pielęgnacja okolic oczu – co mają nam do zaproponowania gabinety medycyny estetycznej?

W dobie rozwoju medycyny i kosmetologi hasło zabieg pod oczy nabiera nowego, szerszego znaczenia. Współcześnie można wręcz mówić o osobnym dziale medycyny estetycznej zajmującym się tylko tym problemem. Chcąc więc wymienić możliwe do wykonania zabiegi, musimy ograniczyć się tylko do tych najpopularniejszych. Są to odpowiednio:

  • Mobilift.
  • Emerge.
  • Dermapen/ Mezopen.
  • Ultradżwięki.
  • Pollogen Legend.
  • Maximus.
  • Surgen.
  • Masaże.

Zabiegi pod oczy – Pollogen Legend Maximus oraz Surgen.

Usuwanie cieni pod oczami nie jest zadaniem prostym, bynajmniej Pollogen Legend radzi sobie z tym doskonale. Urządzenie to pozwala na wykonanie dwóch bardzo innowacyjnych i bezpiecznych zabiegów – Maximus oraz Surgen. U podłoża ich terapeutycznego działania leży delikatne podgrzewanie odpowiednich tkanek skóry, a tym samy stymulowanie jej do regeneracji. Efektem widocznym już po pierwszych zabiegach jest zauważalne zmniejszenie się między innymi zmarszczek pod oczami, cieni czy innych defektów skórnych. Dzięki tak licznym pozytywny efektom możemy mówić, że dzięki urządzeniu Pollogen Legend pielęgnacja okolic oczu jest kompleksowa.

Likwidacja cieni pod oczami – zabieg Mobilift.

Sposoby na cienie pod oczami są różne, ale jeśli chodzi o skuteczność, zabieg Mobilift nie ma sobie równych. Ta innowacyjna metoda jest oparta o regeneracyjny, mechaniczny masaż naszej skóry, intensywnie stymulujący jej regeneracje. Metoda jest w pełni bezpieczne i co równie ważne bardzo komfortowa dla pacjenta.

Usuwanie cieni pod oczami – sięgnijmy po zabieg Emerge.

Likwidacja cieni pod oczami może być wykonana przy użyciu lasera – tak działa zabieg Emerge. Metoda charakteryzują się bardzo wysoką precyzją działania, pełnym bezpieczeństwem i krótkim czasem do uzyskania wizualnych efektów.

Sposoby na cienie pod oczami – Dermapen/Mezopen oraz ultradźwięki.

Wspólnym mianownikiem tych metod jest stymulowane dostarczanie serum regeneracyjnego do głębszych warstw naszej skóry. Efektem jest znacząco zwiększona siła działania aplikowanych substancji i dużo lepszy, szybciej zauważalny efekt kosmetyczny. Zabiegi charakteryzują się pełnym bezpieczeństwem i komfortem dla pacjenta podczas całego trwania zabiegu.

Delikatny zabieg pod oczy – masaż.

Masaż jest bardzo naturalną, a zarazem łagodną metodą poprawy zdrowia i wyglądu naszej skóry. Uciskając delikatnie tkanki, stymulujemy ich regenerację, poprawiamy ukrwienie i dowóz tlenu.
Efektem zauważalny bezpośrednio po są wyraźnie mniejsze zmarszczki i dużo lepsza kondycja całej naszej skóry. Nie bez znaczenia dla pacjenta jest również relaksacyjne działanie masażu.

 

Już dziś zapisz się na darmowe konsultacje: https://clinicacosmetologica.pl/darmowe-konsultacje/


Comments

Name (required)

Email (required)

Witryna internetowa

Napisz coś na temat nadciśnienia. Podziel się swoimi doświadczeniami.